DoktorBUN

[Danışmanlık]

DoktorBUN tarafından sunulan TUS ve DHY Süreci Danışmanlıkları, TUS ve DHY süreçlerinde ortaya çıkan soru işaretlerine karşı bir "rehber ve danışman" olarak yanınızda. Bu danışmanlık hizmetleri, hekimlik yolculuğunuza hazırlanırken veya devam ederken karşılaşabileceğiniz yasa ve yönetmelik konularında size destek sağlamak üzere tasarlandı. Sizi sadece atama öncesinde değil, meslek hayatınız boyunca da güvende hissettirmek için buradayız. DoktorBUN, TUS ve DHY süreçlerinin her adımında yanınızda.

DoktorBUN Danışmanlıkları

DoktorBUN markası altında hekim ve hekim adayları için üretilmiş birçok ürün yer almaktadır. Rehber ürün niteliğinde birçok alt ürün ve detaylı soru cevap sistemi bulunmaktadır. Bireysel süreçleriyle ilgili birebir hizmet almak isteyen hekimler danışmanlık alabilmektir. Bu hizmetimiz kişiye özel bir özelliğe sahiptir.
Devlet Hizmeti Yükümlülüğü

DHY

DHY Süreci Danışmanlığı

DoktorBUN tarafından sunulan DHY Süreci Danışmanlığı hizmeti, DHY (Devlet Hizmeti Yükümlülüğü) ataması sürecinde ortaya çıkan soru işaretlerine karşı bir "rehber ve danışman" olarak her zaman yanınızda. 
Tıpta Uzmanlık Sınavı

TUS

TUS Süreci Danışmanlığı

DoktorBUN tarafından sunulan TUS Süreci Danışmanlığı hizmeti, Tıpta Uzmanlık Sınavı süreci ve sonrasında karşınıza çıkabilecek soru işaretlerine karşı bir "rehber ve danışman" olarak her zaman yanınızda.
İletişim

Nasıl Danışmalık Alabilirsiniz?

DHY ve TUS sürecinde yaşadığınız soru veya sorunlar için danışmanlık almaya karar verdiyseniz bizimle aşağıdaki kanallar üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

DHY ve TUS Süreci Danışmanlığı Paket Seçenekleri ve Ücretlendirme

S.S.S

DoktorBUN Danışmanlıkları Hakkında
Sıkça Sorulan Sorular

Danışmanlık Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?


İletişim Kurduktan Sonraki Süreç Nasıl İlerliyor?


DoktorBUN Danışmanlık Hizmetleri Online mı?


DoktorBUN Bireysel Danışmalık Hizmeti Ücretli mi?


Danışmanlık Ücreti Ne Kadardır?


Danışmanlık Hizmetinin Diğer DoktorBUN Ürünlerinden Farkı Nedir?


DoktorBUN Danışmanlıkları Neden Ortaya Çıkarıldı?


Tercih veya TUS Koçluğu Hizmeti Veriliyor mu?

DoktorBUN

Her An, Güvenle

DoktorBUN mobil ve web ürünleri, fakülteye girdiğiniz andan mesleğinizin son anına kadar her an yanınızda. Hekimliğin etik ve deontolojik değerlerine bağlıyız ve tüm geliştirmelerimizi bu eksende yapıyoruz.